| Type | Flatbed applicator |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Infraroodverwarming |
| scherpe mat | Ja |
| Laminatiebreedte | 1600 mm |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Naam | Warmlamineermachines |
|---|---|
| Voeding | 220V/50Hz |
| Temperatuurbereik | 0-120°C |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Type | warm rollen |
| Naam | Flatbed applicator |
|---|---|
| Max lam dikte | 50 mm |
| Rol | Silicium |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Voeding | 220V |
| Naam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Type | oplegger |
| Laminatiebreedte | 1600MM |
| Maximale laminerende dikte | 28 mm |
| Lamineersnelheid | 1-10m/min |
| Naam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Max Laminating Thickness | 28 mm |
| Voeding | AC 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Voeding | AC 110V/220V, 50Hz/60Hz |
| Controlesysteem | Digitaal bedieningspaneel |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Naam | Dubbelzijdige lamineermachine |
|---|---|
| Producttype | Laminator |
| Laminerende modi | Dubbelzijdige rol-naar-rol-lamineerder |
| Roller materiaal | siliconen |
| Voeding | 110V/220V |
| Naam | Handmatige koude laminator |
|---|---|
| Model | MF1700-M1 |
| Voetpedaal | Ja |
| Rollers | 2 |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Naam | handmatige koude rollaminator |
|---|---|
| Rollers | 2 |
| Roller materiaal | siliconen |
| Laminatiebreedte | 64 inch |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Teken lamineermachine |
|---|---|
| Voeding | AC 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Laminatiebreedte | 1600 mm |
| Afmetingen | 2200 mm x 600 mm x 1200 mm |
| Materiaal van de rol | Siliconen |