| Naam | Poster-lamineermachine |
|---|---|
| Kleur | Blauw en grijs |
| Type | Handmatig |
| Roller materiaal | siliconen |
| Verwarming | Geen |
| Naam | Commerciële lamineermachines |
|---|---|
| Type | Heet/koud dubbelzijdig lamineerapparaat |
| Koude laminering | Ja |
| Warm lamineren | Ja |
| Automatisch uitgeschakeld | Ja |
| Producttype | Brede lamineermachine |
|---|---|
| Laminatiemethode | Warmte ondersteund |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm/64 " |
| Max lam dikte | 28 mm/1.1 " |
| Configuratiescherm | Digitaal display met knoppen |
| Naam | dubbelzijdige lamineermachine |
|---|---|
| Model | Grootformaat PRO industriële lamineermachine |
| Warm en koud lamineeren | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Warmtetijd | 4-6 minuten |
| Naam | Commerciële rollamineerder |
|---|---|
| Type | Hot Roll Laminator |
| Rollers | 2 |
| Spanning | 110-120V |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Naam | Roll-to-roll lamineermachine |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verwarmingsmethode | Dubbele of bovenverwarmde functies |
| Aantal rollen | 2 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Model | MF1700-F2 |
|---|---|
| Het lamineren type | warm en koud |
| Maximale laminaatbreedte | 1600MM |
| Stroominvoer | 1600W |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Naam | klein formaat laminator |
|---|---|
| Rollers | 2 |
| Spanning | 120V |
| Warmtetijd | 5 minuten |
| Max Laminating-breedte | 350 mm |
| Gebruik | Industrieel lamineren voor grootformaat printen |
|---|---|
| Verwarming | Topverwarmd |
| Maximale temperatuur | 120 ° C |
| De dikte van het laminaat | 0.05-0.5 mm |
| Lamineersnelheid | 0-15 m/min |
| Naam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Gewicht | 150 kg |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Stroom | 1600W |
| Spanning | Wisselstroom 110V/220V |