| Nazwa | Maszyna do laminowania plakatów |
|---|---|
| Kolor | niebieski i szary |
| Typ | Podręcznik |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Ogrzewanie | Nic |
| Nazwa | Laminatory komercyjne |
|---|---|
| Typ | Laminator dwustronny na gorąco/zimno |
| Zimne laminowanie | Tak |
| Laminat na gorąco | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Typ produktu | Szeroka maszyna do laminowania |
|---|---|
| Metoda laminowania | Wspomagane ciepłem |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
| Grubość Maxa Lam | 28 mm/1.1 ” |
| Panel sterowania | Cyfrowy wyświetlacz z przyciskami |
| Nazwa | Laminator dwustronny |
|---|---|
| Model | Laminator przemysłowy wielkoformatowy PRO |
| laminowanie na gorąco i na zimno | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Czas rozgrzewki | 4-6 minut |
| Nazwa | Komercyjna maszyna do laminowania rolkowego |
|---|---|
| Typ | Laminator rolkowy na gorąco |
| Rolki | 2 |
| Woltaż | 110-120 V |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Nazwa | Maszyna do laminowania z roli na rolkę |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Metoda ogrzewania | Funkcje podgrzewania podwójnego lub górnego |
| Liczba rolek | 2 |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Model | MF1700-F2 |
|---|---|
| Rodzaj laminowania | Gorący i zimny |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Wejście zasilania | 1600 W. |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Nazwa | laminator małego formatu |
|---|---|
| Rolki | 2 |
| Woltaż | 120 V. |
| Czas rozgrzewki | 5 minut |
| Maksymalna szerokość laminowania | 350 mm |
| Stosowanie | Laminowanie przemysłowe do druku wielkoformatowego |
|---|---|
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Maksymalna temperatura | 120 ° C. |
| Grubość laminowania | 0,05-0,5 mm |
| Prędkość laminowania | 0-15 m/min |
| Nazwa | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Waga | 150 kg |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Moc | 1600 W. |
| Woltaż | AC 110V/220V |