| Nazwa | maszyna do laminowania płyt |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Gorące/zimne laminowanie | Gorące |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Nazwa | Laminatory na zimno |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Średnica rolki | 130 mm |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Model | Ręczny zimny laminator |
|---|---|
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Rolki | 2 |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Nazwa | laminator małego formatu |
|---|---|
| Laminowanie na gorąco lub na zimno | Obydwa |
| Czas rozgrzewki | 4-6 minut |
| Liczba rolek | 4 |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Maszyny do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Maksymalna szerokość laminowania | 50 cali |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Maszyna do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Aplikacja | Laminowanie |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
| Rolki | 2 |
| Grubość Maxa Lam | 28 mm/1.1 ” |
| Nazwa | Maszyna do laminowania o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Maksymalna grubość laminowania | 25 mm |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Zasilanie | 220V/110 V. |
| Nazwa | Mini maszyna do laminowania |
|---|---|
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Typ | Maszyna do laminowania, laminowanie na zimno |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Typ napędzany | Pneumatyczny |
| Nazwa | Stół do laminowania |
|---|---|
| Typ | Laminator płaski |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Wałek | Krzem |