| İsim | panel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | Isı yardımcısı |
| Sıcak/soğuk laminasyon | Sıcak |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Ürün Tipi | laminasyon makinesi |
| İsim | Soğuk Rulo Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Silindir çapı | 130mm |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Modeli | Manuel soğuk laminatör |
|---|---|
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Silindir | 2 |
| Ayarlanabilir Basınç | Evet |
| Silindir malzemesi | silikon |
| İsim | küçük formatlı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Sıcak Veya Soğuk Laminasyon | İkisi birden |
| Isınma zamanı | 4-6 dakika |
| Silindir sayısı | 4 |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | Geniş Format Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 50 inç |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | Geniş Format Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Laminasyon |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm/64 ” |
| Silindir | 2 |
| Maksimum lam kalınlığı | 28mm/1.1 " |
| İsim | Ağır Hizmet Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25 mm |
| Silindir çapı | 130mm |
| Güç Kaynağı | 220V/110V |
| İsim | Mini Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık kontrolü | Ayarlanabilir |
| Isınma zamanı | 3-5 dakika |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Modeli | NF1700 |
| Tip | Laminasyon Makinesi, Soğuk Rulo Laminasyon |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Tahrikli tip | Pnömatik |
| İsim | Laminasyon Masası |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Silindir | Silikon |