| نام | ماشین لامین کردن تخته |
|---|---|
| روش گرمایش | دستیار گرما |
| لمینیت گرم/سرد | داغ |
| عملکرد معکوس | بله |
| نوع محصول | دستگاه لمینیت |
| نام | لمینیت رول سرد |
|---|---|
| تایپ کنید | دستی |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| مدل | لمینتنه سرد دستی |
|---|---|
| عملکرد معکوس | بله |
| غلتک | 2 |
| فشار قابل تنظیم | بله |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| نام | لمینیتور با فرمت کوچک |
|---|---|
| لمینیت سرد یا گرم | هر دو |
| زمان گرم | 4-6 دقیقه |
| تعداد غلطک | 4 |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | ماشین های لمینت فرمت بزرگ |
|---|---|
| روش گرمایش | غلتک داغ |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| حداکثر عرض لمینیت | 50 اینچ |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | دستگاه لمینت فرمت عریض |
|---|---|
| برنامه | لمینیت |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| غلتک | 2 |
| ضخامت حداکثر لام | 28mm/1.1 " |
| نام | دستگاه لمینت سنگین |
|---|---|
| حداکثر عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| حداکثر ضخامت لمینیت | 25 میلی متر |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| منبع تغذیه | 220V/110V |
| نام | دستگاه مینی لمینیت |
|---|---|
| عملکرد معکوس | بله |
| گارانتی | 1 سال |
| کنترل دما | قابل تنظیم |
| زمان گرم | 3-5 دقیقه |
| نام | ماشین لامینینگ دستی |
|---|---|
| مدل | NF1700 |
| تایپ کنید | دستگاه لمینت، لمینیت رول سرد |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| نوع رانده | پنوماتیک |
| نام | میز لمینت |
|---|---|
| تایپ کنید | لمینتور مسطح |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| غلتک | سیلیکون |