| Όνομα | μηχανή επικάλυψης πινάκων |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υποβοήθηση θερμότητας |
| Ζεστό/κρύο πλαστικοποίηση | Ζεστό |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | μηχανή ελασματοποίησης |
| Όνομα | Πλαστικοποιητές Ψυχρού Ρολού |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Μοντέλο | Χειροκίνητο κρύο πλαστικοποιητή |
|---|---|
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Κύλινδροι | 2 |
| Προσαρμόσιμη πίεση | Ναί |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Όνομα | λαμιντήρας μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Ζεστή ή κρύα πλαστικοποίηση | Και οι δύο |
| Χρόνος προθέρμανσης | 4-6 λεπτά |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Μηχανές πλαστικοποίησης μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 50 ίντσες |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης ευρείας μορφής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λεπτό έλασμα |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
| Κύλινδροι | 2 |
| Μέγιστο πάχος Lam | 28mm/1.1 " |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης βαρέως τύπου |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 χιλιοστών |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Τροφοδοτικό | 220V/110V |
| Όνομα | Mini Laminating Machine |
|---|---|
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ευκανόνιστος |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Μοντέλο | NF1700 |
| Τύπος | Μηχανή πλαστικοποίησης, Πλαστικοποίηση σε κρύο ρολό |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος τύπος | Πνευματικός |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |