| Όνομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης αφίσας |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε και γκρι |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Θέρμανση | Κανένας |
| Όνομα | Εμπορικοί Πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Τύπος | Ζεστή/Κρύρα Πλαστικοποιητής Διπλής Όψης |
| Ψυχρή πλαστικοποίηση | Ναί |
| Επενδύσεις | Ναί |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Ευρεία Πλαστικοποίηση Μηχανή |
|---|---|
| Μέθοδος στρώσης | Υποστήριξη θερμότητας |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
| Μέγιστο πάχος Lam | 28mm/1.1 " |
| Πίνακας Ελέγχου | Ψηφιακή οθόνη με κουμπιά |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Μοντέλο | Βιομηχανικός πλαστικοποιητής PRO μεγάλου σχήματος |
| Ζεστή και κρύα στρώση | Ναί |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Χρόνος προθέρμανσης | 4-6 λεπτά |
| Όνομα | Εμπορική μηχανή πλαστικοποίησης ρολού |
|---|---|
| Τύπος | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
| Κύλινδροι | 2 |
| Δυναμικό | 110-120V |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης ρολού σε ρολό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Διπλές ή κορυφαίες θερμαινόμενες λειτουργίες |
| Αριθμός κυλίνδρων | 2 |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Μοντέλο | MF1700-F2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης σε στρώματα | ζεστό και κρύο |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 1600mm |
| Είσοδος ισχύος | 1600W |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Όνομα | λαμιντήρας μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Κύλινδροι | 2 |
| Δυναμικό | 120V |
| Χρόνος προθέρμανσης | 5 λεπτά |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 350mm |
| Χρήση | Βιομηχανική πλαστικοποίηση για εκτυπώσεις μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 120 ° C |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | 0.05-0.5 χιλ. |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-15 m/min |
| Όνομα | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Βάρος | 150 κιλά |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Εξουσία | 1600W |
| Δυναμικό | AC 110V/220V |