| Όνομα | Μηχανή θερμής στρώσης |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 60-120℃ |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm |
| Όνομα | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Hot Roll to Roll Laminator |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 110-120V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ευκανόνιστος |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Τύπος | ζεστό ρολό |
| Μοντέλο | Πλαστικοποιητής |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Δυναμικό | 110-120V |
| Μοντέλο | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Χρόνος προθέρμανσης | 5 λεπτά |
| Επενδύσεις | Ναί |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Όνομα | Ευρεία Πλαστικοποίηση Μηχανή |
|---|---|
| Μοντέλο | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 60 ίντσες |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
|---|---|
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Όνομα | Πλαστικοποιητές βαρέως τύπου |
|---|---|
| Κύλινδροι | 4 |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης ευρείας μορφής |
|---|---|
| Τύπος | Λαμιναδόρος ευρείας μορφής Roll to Roll |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Διάμετρος στρώσης | 64 ίντσες |
| Μέγιστο temp | 60 ℃ |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Μοντέλο | MEFU1700-B5 |
| Πηγή ισχύος | Εγχειρίδιο |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Όχι |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3~5min |