| Nazwa | Maszyna do laminowania na gorąco |
|---|---|
| System sterowania | cyfrowy panel sterowania |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Zakres temperatur | 60-120℃ |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm |
| Nazwa | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Typ | Laminator z roli na gorąco |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Woltaż | 110-120 V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Typ | gorąca rolka |
| Model | Laminator |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Woltaż | 110-120 V |
| Model | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Czas rozgrzewki | 5 minut |
| Laminat na gorąco | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Nazwa | Szeroka maszyna do laminowania |
|---|---|
| Model | Laminator Szerokoformatowy |
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Max Temp | 120 ℃ lub 60 ℃ |
| Maksymalna szerokość laminowania | 60 cali |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
|---|---|
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Nazwa | Laminatory do dużych obciążeń |
|---|---|
| Rolki | 4 |
| Zasilanie | 110 V/220V |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Maszyna do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Typ | Laminator rolowy do szerokich formatów |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Szerokość laminowania | 64 cale |
| Max Temp | 60 ℃ |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Model | MEFU1700-B5 |
| Źródło zasilania | Podręcznik |
| Automatyczne wyłączanie | NIE |
| Czas rozgrzewki | 3~5min |