| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 60 cali |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Kompatybilność z folią do laminowania | Wrażliwy na temperaturę i nacisk |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ | Laminator rolkowy |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Max Temp | 120 ℃ |
| Panel sterowania | Przednie i tylne |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Nazwa | Laminator dwustronny |
|---|---|
| Typ | Dwustronny laminator wielkoformatowy |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| inteligentny system | Wejście |
| Nazwa | Laminatory ręczne |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Orzecznictwo | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Źródło zasilania | Podręcznik |
| Kolor | Srebrny/czarny |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Zakres temperatur laminowania | Do 300 ° F. |
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Rolki | 2 |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Odpowiednie materiały | Papier, PCV, winyl itp. |
| Ciśnienie laminowania | Nastawny |
| Temperatura laminowania | 0-60 ° C. |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Nazwa | Laminator dwustronny |
|---|---|
| Typ produktu | Laminator przemysłowy wielkoformatowy PRO |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rolki | 4 |
| Model | Ręczny zimny laminator |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Maksymalna szerokość laminowania | 63 cali. |
| Średnica rolki | 2,5 cala |
| Aplikacja | Zimne laminowanie |
| Nazwa | Małe maszyny do laminowania |
|---|---|
| Liczba rolek | 4 |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Maksymalna szerokość laminowania | 9 cali |
| Woltaż | 110-120 V |
| Typ produktu | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Grubość laminowania | 28 mm/1.1 ” |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Model | MF1700 |
| Szerokość laminowania | Maksymalny 64 cale |