| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Typ | Laminator rolkowy |
| Maksymalna grubość laminowania | 25 mm |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Typ | laminator małego formatu |
|---|---|
| Maksymalna grubość laminowania | 3 mil |
| Maksymalna szerokość laminowania | 13 cali |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Duża maszyna do laminowania |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał rolki | Silikon |
| Typ | Roll to Roll Laminator |
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Nazwa | Maszyna do laminowania z rolki na rolkę |
|---|---|
| Typ | Gorący i zimny laminator |
| Szerokość laminowania | 1630 mm |
| Maksymalna grubość laminowania | 25 mm |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Nazwa | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Nazwa | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| System sterowania | cyfrowy panel sterowania |
| Prędkość laminowania | 20 m/min |
| NW | 180 KG |
| Tryby laminowania | Gorący i zimny |
| Nazwa | laminator z rolkami na zimno |
|---|---|
| Materiał rolkowy | silikon |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Typ | Podręcznik |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| Typ rolki | Silikon |
| Gwarancja produktu | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220 V |
| Nazwa | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie na podczerwień |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Nazwa | Laminatory na gorąco i na zimno |
|---|---|
| Typ | gorąca rolka |
| Panel sterowania | Przednie i tylne |
| Materiał rolkowy | silikon |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |