| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατέρ Ρολού |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 χιλιοστών |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Τύπος | λαμιντήρας μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 3 εκατομμύρια |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 13 ίντσες |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ευκανόνιστος |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Ονομα | μεγάλη μηχανή πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Τύπος | Roll to Roll Laminator |
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Όνομα | ρόλος για να κυλήσει τη μηχανή τοποθέτησης σε στρώματα |
|---|---|
| Τύπος | Ζεστό και κρύο πλαστόμιο |
| Διάμετρος στρώσης | 1630mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 χιλιοστών |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Όνομα | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Όνομα | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 20m/λεπτό |
| Κολοκύθα | 180 κιλά |
| Λειτουργίες πλαστικοποίησης | ζεστό και κρύο |
| Όνομα | Κρύο Laminator ρόλων |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Όνομα | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Μοντέλο | MF1700 |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Ενδοκόκκινη θέρμανση |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Όνομα | Ζεστοί κρύοι πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Τύπος | ζεστό ρολό |
| Πίνακας Ελέγχου | Μπροστά και πίσω |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |