| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Type | Laminator voor rollen |
| Max Laminating Thickness | 25 mm |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Type | klein formaat laminator |
|---|---|
| Max Laminating Thickness | 3 mil |
| Max Laminating-breedte | 13 inch |
| Temperatuurregeling | Verstelbaar |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | grote lamineermachine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de rol | Siliconen |
| Type | Rol om laminator te rollen |
| Trimmerhouder | 2 enkele en 1 dubbele centrale messen |
| Naam | broodje om het lamineren machine te rollen |
|---|---|
| Type | Warm en koud laminator |
| Laminatiebreedte | 1630 mm |
| Max Laminating Thickness | 25 mm |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Naam | Hot Roll Laminator |
|---|---|
| Trimmerhouder | 2 enkele en 1 dubbele centrale messen |
| Roller materiaal | siliconen |
| Verwarming | Topverwarmd |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Naam | Hot Roll Laminator |
|---|---|
| Controlesysteem | Digitaal bedieningspaneel |
| Lamineersnelheid | 20m/min |
| NW | 180 kg |
| Laminerende modi | warm en koud |
| Naam | Wals Lamineerder koud |
|---|---|
| Roller materiaal | siliconen |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Type | Handmatig |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| Roltype | Siliconen |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Naam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Verwarmingsmethode | Infraroodverwarming |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Naam | Heet-koud-lamineerders |
|---|---|
| Type | warm rollen |
| Configuratiescherm | Voor en achter |
| Roller materiaal | siliconen |
| Boven en beneden | Pneumatisch |