| Naam | platenlamineermachine |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Warmtehulp |
| Warme/koude laminering | Geil. |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Producttype | lamineringsmachine |
| Naam | Koudwalslamineerders |
|---|---|
| Type | Handmatig |
| Roller materiaal | siliconen |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Model | Handmatige koude laminator |
|---|---|
| Omgekeerde functie | Ja |
| Rollers | 2 |
| Verstelbare druk | Ja |
| Roller materiaal | siliconen |
| Naam | klein formaat laminator |
|---|---|
| Warm of koud lamineren | Beide |
| Warmtetijd | 4-6 minuten |
| Aantal rollen | 4 |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Grootformaat lamineermachines |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Roller materiaal | siliconen |
| Max Laminating-breedte | 50 inch |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Grootformaat lamineermachine |
|---|---|
| Applicatie | Laminering |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm/64 " |
| Rollers | 2 |
| Max lam dikte | 28 mm/1.1 " |
| Naam | Zware lamineermachine |
|---|---|
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Max Laminating Thickness | 25 mm |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Voeding | 220V/110V |
| Naam | Mini-lamineermachine |
|---|---|
| Omgekeerde functie | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurregeling | Verstelbaar |
| Warmtetijd | 3-5 minuten |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Type | Lamineermachine, koudwalsen lamineren |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Gedreven soort | Pneumatisch |
| Naam | Lamineertafel |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Rol | Silicium |