| Naam | Warmlamineermachine |
|---|---|
| Controlesysteem | Digitaal bedieningspaneel |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Temperatuurbereik | 60-120℃ |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm |
| Naam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Type | Hot roll-to-roll lamineermachine |
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 110-120V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Type | Handmatig |
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Temperatuurregeling | Verstelbaar |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Warmte helpt laminator |
|---|---|
| Type | warm rollen |
| Model | Laminator |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Spanning | 110-120V |
| Model | Hot Roll Laminator |
|---|---|
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Warmtetijd | 5 minuten |
| Warm lamineren | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Naam | Brede lamineermachine |
|---|---|
| Model | Laminator voor groot formaat |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Max temp | 120 ℃ of 60 ℃ |
| Maximale laminaatbreedte | 60 inch |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
|---|---|
| Trimmerhouder | 2 enkele en 1 dubbele centrale messen |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwarming | Topverwarmd |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Naam | Laminatoren voor zwaar gebruik |
|---|---|
| Rollers | 4 |
| Voeding | 110V/220V |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Grootformaat lamineermachine |
|---|---|
| Type | Laminator voor het rollen van rollen in breed formaat |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Laminatiebreedte | 64 inch |
| Max temp | 60 ℃ |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Model | MEFU1700-B5 |
| Stroombron | Handmatig |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Warmtetijd | 3~5min |