| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon Genişliği | 60 inç |
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Laminasyon Film Uyumluluğu | Termal ve Basınca Duyarlı |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Rulo Laminatör |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Maksimum sıcaklık | 120°C |
| Kontrol Paneli | Ön ve arka |
| Basınç ayarı | Pnömatik |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Tip | Çift Taraflı Geniş Format Laminasyon Makinesi |
| Isınma zamanı | 3-5 dakika |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Akıllı Sistem | giriş |
| İsim | Manuel Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Sertifika | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Güç Kaynağı | Manuel |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| İsim | Isı Yardımı Laminatör |
|---|---|
| Laminasyon Sıcaklık Aralığı | 300 ° F'ye kadar |
| Isıtma Yöntemi | Isı yardımcısı |
| Silindir | 2 |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Uygun malzemeler | Kağıt, PVC, Vinil vb. |
| Laminasyon basıncı | Ayarlanabilir |
| laminasyon sıcaklığı | 0-60 ° C |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Ürün Tipi | Geniş Format PRO Endüstriyel Laminasyon Makinesi |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Silindir | 4 |
| Modeli | Manuel soğuk laminatör |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 63 inç. |
| Silindir çapı | 2,5 inç |
| Uygulama | Soğuk laminasyon |
| İsim | Küçük Laminasyon Makinaları |
|---|---|
| Silindir sayısı | 4 |
| Sıcaklık kontrolü | Ayarlanabilir |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 9 inç |
| Gerilim | 110-120v |
| Ürün Tipi | Sıcak Rulo Laminatör |
|---|---|
| Laminasyon Kalınlığı | 28mm/1.1 " |
| Sıcaklık kontrolü | Ayarlanabilir |
| Modeli | MF1700 |
| Laminasyon genişliği | Maksimum 64 inç |