| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Nadaje się do | Druk wielkoformatowy, oznakowanie i grafika |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Laminator dwustronny |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Liczba rolek | 4 |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |
| Nazwa | Maszyna do laminowania na zimno |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Woltaż | 110 V/220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Ręczna maszyna do laminowania na zimno |
|---|---|
| Max Lam Width | 1520 mm |
| Typ | ręczna laminarka |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Działanie | Podręcznik |
| Model | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Typ | laminacja na gorąco |
| Rolki | 2 |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Zakres temperatur | do 60℃ |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Typ | Laminator rolkowy |
| Panel sterowania | Cyfrowy |
| Maksymalna szerokość laminowania | 60 cali |
| Średnica rolki | 3 cale |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
|---|---|
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Gwarancja | 1 rok |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | laminator małego formatu |
|---|---|
| Max szerokość | 350 mm |
| Maksymalna grubość | 6mm |
| Maksymalna prędkość | 5m/min |
| średnica folii | 180 mm |
| Nazwa | laminator z rolkami na zimno |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110V/220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| prędkość | Nastawny |
| Model | Maszyna do laminowania na zimno |
| Aplikacja | laminowanie |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Kontrola temperatury | Regulacja ręczna |
| Zasilanie | 110 V/220 V |
| Stosowanie | Laminowanie dokumentów, zdjęć, kart |