| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Όνομα | Μηχανή για τοστρώματα με κρύο κύκλο |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Δυναμικό | 110V/220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητου ψυχρού πλαστικοποιητή |
|---|---|
| Max lam πλάτος | 1520 χιλιοστά |
| Τύπος | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| τρέχει | Εγχειρίδιο |
| Μοντέλο | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατήρας θερμού κυλίνδρου |
| Κύλινδροι | 2 |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Εύρος Θερμοκρασίας | μέχρι 60℃ |
| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατέρ Ρολού |
| Πίνακας Ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 60 ίντσες |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 3 ίντσες |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Αυτοκινητικό κλείσιμο | Ναί |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | λαμιντήρας μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 350mm |
| Μέγιστο πάχος | 6mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 5m/λεπτό |
| διάμετρος ταινιών | 180mm |
| Όνομα | Κρύο Laminator ρόλων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110V/220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Μοντέλο | κρύα μηχανή ελασματοποίησης |
| εφαρμογή | λεπτό έλασμα |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Χειρωνακτική ρύθμιση |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Χρήση | Πλαστικοποίηση εγγράφων, φωτογραφιών, καρτών |