| Jenis | Aplikasi flatbed |
|---|---|
| Metode Pemanasan | Pemanasan inframerah |
| Pemotongan Mat | Ya |
| Lebar Laminasi | Si.C,Al,S,P |
| Naik dan turun | Pneumatik |
| Nama | Mesin Laminasi Panas |
|---|---|
| Catu Daya | 220V/50Hz |
| Kisaran Suhu | 0-120°C |
| Diameter rol | 130mm |
| Jenis | gulung panas |
| Nama | Aplikasi flatbed |
|---|---|
| Ketebalan Max Lam | 50mm |
| Rol | Silikon |
| Kisaran Suhu | 0-60 ° C. |
| Catu Daya | 220V |
| Nama | Laminator flatbed |
|---|---|
| Jenis | Tanah datar |
| Lebar Laminasi | 1600MM |
| Ketebalan laminasi maksimum | 28mm |
| Kecepatan laminasi | 1-10m/mnt |
| Nama | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Ketebalan Laminasi Maks | 28mm |
| Catu Daya | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Diameter rol | 130mm |
| Lebar laminasi maks | 1630mm |
| Nama | Laminator Format Lebar |
|---|---|
| Catu Daya | AC 110V/220V, 50Hz/60Hz |
| Sistem Pengendalian | panel kontrol digital |
| Kisaran Suhu | 0-60 ° C. |
| Lebar laminasi maks | 1600MM |
| Nama | Mesin Laminasi Sisi Ganda |
|---|---|
| Jenis Produk | Laminator |
| Mode laminasi | Laminator Roll To Roll Dua Sisi |
| Bahan roller | silikon |
| Catu Daya | 110V/220V |
| Nama | Laminator dingin manual |
|---|---|
| Model | MF1700-M1 |
| Pedal kaki | Ya |
| Rol | 2 |
| Diameter rol | 130mm |
| Nama | laminator gulung dingin manual |
|---|---|
| Rol | 2 |
| Bahan roller | silikon |
| Lebar Laminasi | 64 inci |
| Fungsi Terbalik | Ya |
| Nama | Mesin Laminasi Tanda Tangan |
|---|---|
| Catu daya | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Lebar Laminasi | Si.C,Al,S,P |
| Ukuran | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| Bahan rol | Silikon |