| Nazwa | Gorący i zimny laminator |
|---|---|
| Typ | Laminator płaski |
| Szerokość laminowania | 1325/1630/1632 |
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| Regulacja ciśnienia wałka | Pneumatyczny |
| Typ | Laminator rolkowy |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Max Temp | 120 ℃ |
| Panel sterowania | Przednie i tylne |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 7 m/min |
| Średnica rolki | 130mm |
| Kolor | Dostosowane |
| system sterowania | Cyfrowa kontrola temperatury i prędkości |
| Nazwa | Stół do laminowania |
|---|---|
| Typ | Laminator płaski |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Wałek | Krzem |
| Model | Ręczny zimny laminator |
|---|---|
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Rolki | 2 |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Nazwa | Stół do laminowania |
|---|---|
| Rozmiar | 1600 x 3000 mm |
| Kolor | Szary i biały |
| Szczegóły pakowania | Drewniana obudowa/karton |
| Czas dostawy | 7-14 dni roboczych |
| Nazwa | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Typ | Laminator na zimno i na gorąco |
| Woltaż | 110 V. |
| Model | MF1700 |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zużycie energii | 3,5kw |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ | Aplikator płaski |
| Nazwa | Automatyczne maszyny do cięcia |
|---|---|
| Typ | Narzędzie tnące |
| Typ ostrza | Podwójnie |
| Kolor | Czarny i szary |
| Obsłużyć materiał | Guma |
| Nazwa | Stołowa tabela aplikatorów |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| Kolor | Czarny i szary |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 mm |