| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| wałek | Krzem |
| Model | Ręczny zimny laminator |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Zdolność montażowa | NIE |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| wałek | Krzem |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Mata do cięcia | Tak |
| Nazwa | Laminator dwustronny |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Liczba rolek | 4 |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |
| Nazwa | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Typ | Laminator z roli na gorąco |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Woltaż | 110-120 V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Typ | Płaskoładowe |
| Szerokość laminowania | 1600MM |
| Maksymalna grubość laminowania | 28 mm |
| Prędkość laminowania | 1-10 m/min |
| Nazwa | Laminatory graficzne |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Zużycie energii | 3,5kw |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ produktu | Wielkoformatowy laminator na zimno |
|---|---|
| Średnica rolki | 2,5 cala |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zasilanie | AC 110V/220V |
| Zużycie energii | 600 W |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Typ | Laminator rolkowy |
| Maksymalna grubość laminowania | 25 mm |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Nazwa | Ręczny zimny laminator |
|---|---|
| Metoda laminowania | Zimno |
| Rolki | 2 |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Regulacja ciśnienia wałka | Podręcznik |