| Ürün Tipi | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| silindir | Silikon |
| Modeli | Manuel soğuk laminatör |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Montaj yeteneği | HAYIR |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| silindir | Silikon |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Kesim Matı | Evet |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Silindir sayısı | 4 |
| Isınma zamanı | 3-5 dakika |
| İsim | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Tip | Sıcak Rulodan Ruloya Laminasyon Makinesi |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Gerilim | 110-120v |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Tip | düz yataklı |
| Laminasyon Genişliği | 1600MM |
| Maksimum laminasyon kalınlığı | 28 mm |
| Laminasyon hızı | 1-10m/dakika |
| İsim | Grafik Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Basınç ayarı | Pnömatik |
| Güç Tüketimi | 3,5 kw |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Ürün Tipi | Geniş Format Soğuk Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Silindir çapı | 2,5 inç |
| Maksimum Laminasyon Genişliği | 64 inç |
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V |
| Güç Tüketimi | 600W |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Tip | Rulo Laminatör |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25 mm |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Isıtma Yöntemi | Kızılötesi |
| İsim | Manuel soğuk laminatör |
|---|---|
| Laminasyon Yöntemi | Soğuk |
| Silindir | 2 |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Roller basınç ayarı | Manuel |