| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Μοντέλο | Χειροκίνητο κρύο πλαστικοποιητή |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τοποθετώντας ικανότητα | Όχι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| τέμνον χαλί | Ναί |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Όνομα | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Hot Roll to Roll Laminator |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 110-120V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Τύπος | Πλατεία |
| Διάμετρος στρώσης | 1600mm |
| Μέγιστο πάχος πλαστικοποίησης | 28 χιλιοστά |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 1-10m/λεπτό |
| Όνομα | Γραφικοί Πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος προϊόντος | Ψυχρή πλαστικοποίηση μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 2,5 ίντσες |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 64 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | AC 110V/220V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατέρ Ρολού |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 χιλιοστών |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Όνομα | Χειροκίνητο κρύο πλαστικοποιητή |
|---|---|
| Μέθοδος στρώσης | Κρύο |
| Κύλινδροι | 2 |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Ρύθμιση πίεσης κυλίνδρου | Εγχειρίδιο |