| Μοντέλο | MF1700-F2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης σε στρώματα | ζεστό και κρύο |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 1600mm |
| Είσοδος ισχύος | 1600W |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Επενδύσεις | Ναί |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Πίνακας Ελέγχου | Εμπρός και Πίσω |
| Τροφοδοτικό | 110-240V, 50/60Hz |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Όνομα προϊόντος | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 28 mm |
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Μοντέλο | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Χρόνος προθέρμανσης | 5 λεπτά |
| Επενδύσεις | Ναί |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Διάρκεια επίπεδης πλάκας | 4,8μ |
| Πλατεία | 4 τεμ. |
| κουμπί κινδύνου | 1 |
| Κύλινδροι | Πυρίτιο (130mm) |
| Μέγεθος LAM | 1325/1630mm |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγιστη ταχύτητα | 7m/Min |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 mm |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος θερμοκρασίας και ταχύτητας |
| Όνομα | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Όνομα | Μηχάνημα εφαρμογής βινυλίου |
|---|---|
| Μοντέλο | Εφαρμοστής |
| Τύπος προϊόντος | Τραπέζι Εφαρμογής Flatbed MF-B4 |
| Μέγεθος | 1300mm x 2500mm |
| Πεδίο ύψους | 750mm - 1000mm |
| Όνομα | Πλαστικοποιητές Επίπεδων Κρατών |
|---|---|
| Τύπος | Πλατεία |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Διάμετρος στρώσης | Έως 64 ίντσες |
| Εγγύηση | 1 έτος |