| Model | MF1700-F2 |
|---|---|
| Rodzaj laminowania | Gorący i zimny |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Wejście zasilania | 1600 W. |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Laminat na gorąco | Tak |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Panel sterowania | Przód i tył |
| Zasilanie | 110-240 V, 50/60 Hz |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |
| Nazwa produktu | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0-60 ° C. |
| Maksymalna grubość laminowania | 28mm |
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Model | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Czas rozgrzewki | 5 minut |
| Laminat na gorąco | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Długość płaska | 4,8m |
| Płaskoładowe | 4 szt |
| Przycisk awaryjny | 1 |
| Rolki | Krzem (130mm) |
| LAM Rozmiar | 1325/1630 mm |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Wałek | Krzem |
| Szczegóły pakowania | Drewniana obudowa/karton |
| Maksymalna prędkość | 7 m/min |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Średnica rolki | 130mm |
| Maksymalna grubość laminowania | 25mm |
| system sterowania | Cyfrowa kontrola temperatury i prędkości |
| Nazwa | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Nazwa | Maszyna do nakładania winylu |
|---|---|
| Model | Tabela aplikatora |
| Typ produktu | MF-B4 Płaskoładowy stół aplikacyjny |
| Rozmiar | 1300 mm x 2500 mm |
| Zakres wysokości | 750 mm - 1000 mm |
| Nazwa | Laminatory płaskie |
|---|---|
| Typ | Płaskoładowe |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Szerokość laminowania | Do 64 cali |
| Gwarancja | 1 rok |