| Aplikacja | laminowanie |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Kontrola temperatury | Regulacja ręczna |
| Zasilanie | 110 V/220 V |
| Stosowanie | Laminowanie dokumentów, zdjęć, kart |
| Nazwa | Maszyna do laminowania znaków |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V/110 V, 50 Hz/60 Hz |
| Szerokość laminowania | 1600 mm |
| Wymiary | 2200 mm x 600 mm x 1200 mm |
| Materiał rolki | Silikon |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
| ożywiony | podczerwony |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| wałek | Krzem |
| Średnica rolki | 130mm |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Mata do cięcia | Tak |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| Typ rolki | Silikon |
| Gwarancja produktu | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220 V |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Gorące/zimne laminowanie | Gorące |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Nazwa | urządzenia do laminowania przemysłowego |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Szerokość laminowania | 13 cali |
| Typ | Laminator płaski |
|---|---|
| Boczne tace | Tak |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| wałek | Krzem |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Nazwa | Duża maszyna do laminowania |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał rolki | Silikon |
| Typ | Roll to Roll Laminator |
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Typ produktu | Szeroka maszyna do laminowania |
|---|---|
| Metoda laminowania | Wspomagane ciepłem |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
| Grubość Maxa Lam | 28 mm/1.1 ” |
| Panel sterowania | Cyfrowy wyświetlacz z przyciskami |