| کاربرد | لمینیت |
|---|---|
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| کنترل دما | تنظیم دستی |
| منبع تغذیه | 110 ولت / 220 ولت |
| استفاده | لمینیت اسناد، عکس، کارت |
| نام | دستگاه لمینت علامت |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V/110V، 50Hz/60Hz |
| عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| ابعاد | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| مواد غلتکی | سیلیکون |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V/50Hz |
| نام محصول | لمینتور مسطح |
| گرم شده است | مادون قرمز |
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| غلتک | سیلیکون |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| تشک برش | بله |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| نوع غلتک | سیلیکون |
| گارانتی محصول | 1 سال گارانتی محدود |
| برق مورد نیاز | 110 ولت / 220 ولت |
| نام | لمینیتور کمک گرما |
|---|---|
| روش گرمایش | دستیار گرما |
| لمینیت گرم/سرد | داغ |
| عملکرد معکوس | بله |
| نوع محصول | دستگاه لمینیت |
| نام | تجهیزات لامیناسیون صنعتی |
|---|---|
| خاموش شدن خودکار | بله |
| نوع محصول | دستگاه لمینیت |
| روش گرمایش | دستیار گرما |
| عرض لمینیت | 13 اینچ |
| تایپ کنید | لمینتور مسطح |
|---|---|
| سینی های جانبی | بله |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| غلتک | سیلیکون |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز |
| نام | دستگاه لمینت بزرگ |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| مواد غلتکی | سیلیکون |
| تایپ کنید | رول به رول لمینت |
| دارنده | 2 تیغه تک و 1 دوتایی |
| نوع محصول | دستگاه لمینت عریض |
|---|---|
| روش لمینیت | کمک گرما |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| ضخامت حداکثر لام | 28mm/1.1 " |
| صفحه کنترل | نمایشگر دیجیتال با دکمه |