| εφαρμογή | λεπτό έλασμα |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Χειρωνακτική ρύθμιση |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Χρήση | Πλαστικοποίηση εγγράφων, φωτογραφιών, καρτών |
| Ονομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης πινακίδων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης | 1600 χλστ |
| Διαστάσεις | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| Υλικό κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 220V/50Hz |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
| θερμός | υπέρυθρες |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| τέμνον χαλί | Ναί |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υποβοήθηση θερμότητας |
| Ζεστό/κρύο πλαστικοποίηση | Ζεστό |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | μηχανή ελασματοποίησης |
| Όνομα | Εργαλεία βιομηχανικής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | μηχανή ελασματοποίησης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υποβοήθηση θερμότητας |
| Πλάτος πλαστικότητας | 13 ίντσες |
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Πλευρικοί δίσκοι | Ναί |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Τροφοδοτικό | 220V/50HZ |
| Ονομα | μεγάλη μηχανή πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Τύπος | Roll to Roll Laminator |
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Τύπος προϊόντος | Ευρεία Πλαστικοποίηση Μηχανή |
|---|---|
| Μέθοδος στρώσης | Υποστήριξη θερμότητας |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
| Μέγιστο πάχος Lam | 28mm/1.1 " |
| Πίνακας Ελέγχου | Ψηφιακή οθόνη με κουμπιά |