| Όνομα | Ζεστό και κρύο πλαστόμιο |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Διάμετρος στρώσης | 1325/1630/1632 |
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Ρύθμιση πίεσης κυλίνδρου | Πνευματικός |
| Τύπος | Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Μέγιστο temp | 120℃ |
| Πίνακας Ελέγχου | Μπροστά και πίσω |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 7m/Min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος θερμοκρασίας και ταχύτητας |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Μοντέλο | Χειροκίνητο κρύο πλαστικοποιητή |
|---|---|
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Κύλινδροι | 2 |
| Προσαρμόσιμη πίεση | Ναί |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Όνομα | Τραπέζι πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 1600x3000mm |
| Χρώμα | Γκρι και λευκό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όνομα | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Τύπος | Κρύο & καυτό Laminator |
| Δυναμικό | 110V |
| Μοντέλο | MF1700 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
| Όνομα | Αυτοματοποιημένες Κοπτικές Μηχανές |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλείο κοπής |
| Τύπος λεπίδας | διπλής ακμής |
| Χρώμα | μαύρος και γκρι |
| Χειριστήριο υλικού | Καουτσούκ |
| Όνομα | Πίνακας εφαρμογής επίπεδου |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Χρώμα | μαύρος και γκρι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632mm |