| İsim | Sıcak ve soğuk laminatör |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Laminasyon Genişliği | 1325/1630/1632 |
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Roller basınç ayarı | Pnömatik |
| Tip | Rulo Laminatör |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Maksimum sıcaklık | 120°C |
| Kontrol Paneli | Ön ve arka |
| Basınç ayarı | Pnömatik |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Maksimum Hız | 7 m/dak |
| Rulo Çapı | 130mm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kontrol sistemi | Dijital sıcaklık ve hız kontrolü |
| İsim | Laminasyon Masası |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Silindir | Silikon |
| Modeli | Manuel soğuk laminatör |
|---|---|
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Silindir | 2 |
| Ayarlanabilir Basınç | Evet |
| Silindir malzemesi | silikon |
| İsim | Laminasyon Masası |
|---|---|
| Boyut | 1600x3000mm |
| Renk | Gri ve beyaz |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa/karton |
| Teslim süresi | 7-14 iş günü |
| İsim | Sıcak Rulo Laminatör |
|---|---|
| Tip | Soğuk ve Sıcak Laminasyon Makinesi |
| Gerilim | 110V |
| Modeli | MF1700 |
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Güç Tüketimi | 3,5 kw |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
| İsim | Otomatik Kesim Makinaları |
|---|---|
| Tip | Kesme aleti |
| Bıçak tipi | Çift kenarlı |
| Renk | siyah ve gri |
| Malzeme | Lastik |
| İsim | Düz yataklı aplikatör masası |
|---|---|
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Renk | siyah ve gri |
| Garanti | 1 yıl |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632mm |