| Naam | Warm en koud laminator |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Laminatiebreedte | 1325/1630/1632 |
| Max lam dikte | 50 mm |
| Aanpassing van de roldruk | Pneumatisch |
| Type | Laminator voor rollen |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Max temp | 120℃ |
| Configuratiescherm | Voor en achter |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Productnaam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Maximale snelheid | 7m/Min |
| Roldiameter | 130 mm |
| Kleur | Aangepast |
| Controlesysteem | Digitale temperatuur- en toerentalregeling |
| Naam | Lamineertafel |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Rol | Silicium |
| Model | Handmatige koude laminator |
|---|---|
| Omgekeerde functie | Ja |
| Rollers | 2 |
| Verstelbare druk | Ja |
| Roller materiaal | siliconen |
| Naam | Lamineertafel |
|---|---|
| Maat | 1600x3000mm |
| Kleur | Grijz en wit |
| Verpakking Details | houten kast/doos |
| Levertijd | 7-14 werkdagen |
| Naam | Hot Roll Laminator |
|---|---|
| Type | Koude & Hete Lamineerder |
| Spanning | 110V |
| Model | MF1700 |
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Naam | Flatbedlamineerder |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Stroomverbruik | 3.5 kW |
| Roller materiaal | siliconen |
| Type | Flatbed applicator |
| Naam | Geautomatiseerde snijmachines |
|---|---|
| Type | Snijgereedschap |
| Mestype | met twee kanten |
| Kleur | zwart en grijs |
| Omgaan met materiaal | Rubber |
| Naam | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Max lam dikte | 50 mm |
| Kleur | zwart en grijs |
| Garantie | 1 jaar |
| Lam -maat | 1325/1630/1632mm |