| Nazwa | laminator z rolkami na zimno |
|---|---|
| Materiał rolkowy | silikon |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Typ | Podręcznik |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Nazwa | Laminator dwustronny |
|---|---|
| Grubość laminowania | Do 1,1" |
| Max Temp | 120 ℃ lub 60 ℃ |
| Cechy | Możliwość dwustronnego laminowania |
| Metoda ogrzewania | Funkcje podgrzewania podwójnego lub górnego |
| Średnica rolki | 130mm |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Maksymalna grubość laminowania | 25mm |
| Maksymalna prędkość | 7 m/min |
| Typ | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Liczba rolek | 4 |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Nazwa | Laminatory do dużych obciążeń |
|---|---|
| Rolki | 4 |
| Zasilanie | 110 V/220V |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | urządzenia do laminowania przemysłowego |
|---|---|
| Laminat na gorąco | Tak |
| Źródło zasilania | AC |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Woltaż | 110 V. |
| Nazwa | Wielkoformatowy laminator na zimno |
|---|---|
| Woltaż | 110 V/220V |
| Model | Laminator ręczny ENTRY |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Aplikacja | Laminowanie |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Kolor | Dostosowane |
| Zużycie energii | 3,5kw |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Nazwa | ręczny laminator z rolką zimną |
|---|---|
| Rolki | 2 |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Szerokość laminowania | 64 cale |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz |
| Typ produktu | Laminator płaski |
| wałek | Krzem |
| ożywiony | podczerwony |