| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Κατάλληλα υλικά | Χαρτί, PVC, βινύλιο κ.λπ. |
| Πίεση πλαστικοποίησης | Ευκανόνιστος |
| Θερμοκρασία τοποθέτησης σε στρώματα | 0-60 ° C |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Μέγιστο temp | 120 ℃ |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 60 ίντσες |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Συμβατότητα μεμβράνης πλαστικοποίησης | Θερμικό και ευαίσθητο στην πίεση |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Μηχανή πλαστικοποίησης μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Μοντέλο | MF1700 |
| Διάμετρος στρώσης | 1600mm |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-8m/min |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-120°C |
| Τύπος | μηχανή πλαστικοποίησης |
|---|---|
| εφαρμογή | λεπτό έλασμα |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Θερμοκρασία τοποθέτησης σε στρώματα | 0-120°C |
| Τύπος | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Μοντέλο | MF1700 |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Max lam πλάτος | 1630mm/64 '' |
|---|---|
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 mm |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | 0,1 - 0,5 χλστ |
| Μέγιστο temp | 60 ° C |
| Απαιτήσεις ισχύος | 120V AC, 60Hz, 15A |
| Επενδύσεις | Ναί |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Πίνακας Ελέγχου | Εμπρός και Πίσω |
| Τροφοδοτικό | 110-240V, 50/60Hz |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |