| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Geschikte materialen | Papier, PVC, vinyl, enz. |
| Laminerende druk | Verstelbaar |
| Het lamineren temperatuur | 0-60 ° C |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Naam | Warmte helpt laminator |
|---|---|
| Verwarming | Topverwarmd |
| Max temp | 120 ℃ |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Maximale laminaatbreedte | 60 inch |
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Compatibiliteit met lamineerfilms | Thermisch en drukgevoelig |
| Roller materiaal | siliconen |
| Type | Grootformaat lamineermachine |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Laminatiebreedte | 1600MM |
| Lamineersnelheid | 0-8m/min |
| Temperatuurbereik | 0-120°C |
| Type | lamineermachine |
|---|---|
| sollicitatie | lamineren |
| Besturingstype | Digitaal bedieningspaneel |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Het lamineren temperatuur | 0-120°C |
| Type | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Aantal rollen | 4 |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Max lam breedte | 1630 mm/64 '' |
|---|---|
| Max Laminating Thickness | 25 mm |
| De dikte van het laminaat | 0,1 - 0,5 mm |
| Max temp | 60 ° C |
| Stroomvereisten | 120 V wisselstroom, 60 Hz, 15 A |
| Warm lamineren | Ja |
|---|---|
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Configuratiescherm | Voor en achter |
| Voeding | 110-240 V, 50/60 Hz |
| Opwarmtijd | 3-5 minuten |