| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Odpowiednie materiały | Papier, PCV, winyl itp. |
| Ciśnienie laminowania | Nastawny |
| Temperatura laminowania | 0-60 ° C. |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Max Temp | 120 ℃ |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 60 cali |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Kompatybilność z folią do laminowania | Wrażliwy na temperaturę i nacisk |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ | Maszyna do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Szerokość laminowania | 1600MM |
| Prędkość laminowania | 0-8m/min |
| Zakres temperatur | 0-120°C |
| Typ | maszyna do laminowania |
|---|---|
| Aplikacja | laminowanie |
| Typ kontroli | cyfrowy panel sterowania |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Temperatura laminowania | 0-120°C |
| Typ | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Liczba rolek | 4 |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Max Lam Width | 1630 mm/64 '' |
|---|---|
| Maksymalna grubość laminowania | 25mm |
| Grubość laminowania | 0,1 - 0,5 mm |
| Max Temp | 60 ° C. |
| Wymagania dotyczące zasilania | 120 V AC, 60 Hz, 15 A |
| Laminat na gorąco | Tak |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Panel sterowania | Przód i tył |
| Zasilanie | 110-240 V, 50/60 Hz |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |