| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Uygun malzemeler | Kağıt, PVC, Vinil vb. |
| Laminasyon basıncı | Ayarlanabilir |
| laminasyon sıcaklığı | 0-60 ° C |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | Isı Yardımı Laminatör |
|---|---|
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Maksimum sıcaklık | 120 ℃ |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon Genişliği | 60 inç |
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Laminasyon Film Uyumluluğu | Termal ve Basınca Duyarlı |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Geniş Format Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Modeli | MF1700 |
| Laminasyon Genişliği | 1600MM |
| Laminasyon hızı | 0-8m/dak |
| Sıcaklık Aralığı | 0-120°C |
| Tip | laminasyon makinesi |
|---|---|
| Başvuru | laminasyon |
| Kontrol türü | dijital kontrol paneli |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| laminasyon sıcaklığı | 0-120°C |
| Tip | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Modeli | MF1700 |
| Silindir sayısı | 4 |
| Silindir çapı | 130mm |
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Maks Lam Genişliği | 1630mm/64 '' |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25mm |
| Laminasyon Kalınlığı | 0,1 - 0,5 mm |
| Maksimum sıcaklık | 60 ° C |
| Güç Gereksinimleri | 120V AC, 60Hz, 15A |
| Sıcak laminatör | Evet |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Kontrol Paneli | Ön ve Arka |
| Güç kaynağı | 110-240V, 50/60Hz |
| Isınma süresi | 3-5 dakika |