| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Ενδοκόκκινη θέρμανση |
| τέμνον χαλί | Ναί |
| Διάμετρος στρώσης | 1600 χλστ |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| θερμός | υπέρυθρες |
| Πίεση κυλίνδρων | Ευκανόνιστος |
| Ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Κύλινδροι | Πυρίτιο (130mm) |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
| Μέγιστη ταχύτητα | 7m/Min |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 mm |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος θερμοκρασίας και ταχύτητας |
| Τύπος προϊόντος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι κύλινδροι, έλεγχος πίεσης και έλεγχος ταχύτητας |
| Εγγύηση προϊόντων | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Κύλινδροι | Πυρίτιο (130mm) |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Μέγιστη ταχύτητα | 7m/Min |
| Ονομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης πινακίδων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης | 1600 χλστ |
| Διαστάσεις | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| Υλικό κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Ονομα | Πλαστικοποιητής MF-B4 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης | 1600 χλστ |
| Διαστάσεις | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| Υλικό κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ταχύτητα | ευκανόνιστος |
| Προσαρμόσιμη πίεση | Ναί |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης | Ναί |