| Features | Easy Operation, High Efficiency, And Precise Application |
|---|---|
| Name | Flatbed Application Table |
| Product Type | Flatbed Applicator |
| Roller System | Double Roller System |
| Power Supply | 220V/50Hz |
| Product Type | Flatbed Applicator Table |
|---|---|
| Adjustable Height | Yes |
| Height Range | 28 Inches - 40 Inches |
| Suitable For | Sign Making And Graphic Design Industries |
| Color | Black And Gray |
| Name | Flatbed Applicator Table |
|---|---|
| Max Lam Thickness | 50mm |
| Color | Black And Gray |
| Warranty | 1 Year |
| Lam Size | 1325/1630/1632mm |
| Model | Flatbed Applicator Table |
|---|---|
| Size | 120cm X 240cm |
| Weight | 150kg |
| Power Consumption | 500W |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Flatbed Applicator |
|---|---|
| Certification | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Condition | New |
| Maximum Media Width | Up To 64 Inches |
| Name | Flatbed Applicator |
|---|---|
| Max Lam Thickness | 50mm |
| Roller | Silicon |
| Temperature Range | 0-60°C |
| Power Supply | 220V |
| Name | Vinyl Applicator Machine |
|---|---|
| Model | Applicator Table |
| Product Type | MF-B4 Flatbed Applicator Table |
| Size | 1300mm X 2500mm |
| Height Range | 750mm - 1000mm |
| Name | Flatbed Applicator Table |
|---|---|
| Max Lam Thickness | 50mm/1.9'' |
| Adjustable Height | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Power Consumption | 2.5kW |
| Product Name | Flatbed Vinyl Applicator |
|---|---|
| Certification | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Condition | New |
| Up And Down | Pneumatic |
| Product_Name | Flatbed Applicator Table |
|---|---|
| Product_Type | Flatbed Applicator |
| Product_Color | Silver And Black |
| Product_Compatibility | Compatible With Various Media And Materials |
| Product_Additional_Info | Custom Sizes And Colors Available Upon Request |