| Typ produktu | Aplikator płaski |
|---|---|
| Rozmiar Lam | 1325/1630 mm |
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| Regulowana prędkość | Tak |
| System próżniowy | Tak |
| Nazwa | Tabela zastosowań płaskich |
|---|---|
| Typ produktu | Aplikator płaski |
| Układ rolek | System podwójnych rolek |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Typ produktu | Stołowa tabela aplikatorów |
|---|---|
| Regulowana wysokość | Tak |
| Zakres wysokości | 28 cali - 40 cali |
| Nadaje się do | Branża produkcji znaków i projektowania graficznego |
| Kolor | Czarny i szary |
| Nazwa | Stołowa tabela aplikatorów |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| Kolor | Czarny i szary |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 mm |
| Model | Stołowa tabela aplikatorów |
|---|---|
| Rozmiar | 120 cm x 240 cm |
| Waga | 150 kg |
| Zużycie energii | 500 W. |
| Zasilanie | 110 V/220V |
| Nazwa | Aplikator płaski |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Stan | NOWY |
| Maksymalna szerokość nośnika | Do 64 cali |
| Nazwa | Aplikator płaski |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| Wałek | Krzem |
| Zakres temperatur | 0-60 ° C. |
| Zasilanie | 220 V |
| Nazwa | Maszyna do nakładania winylu |
|---|---|
| Model | Tabela aplikatora |
| Typ produktu | MF-B4 Płaskoładowy stół aplikacyjny |
| Rozmiar | 1300 mm x 2500 mm |
| Zakres wysokości | 750 mm - 1000 mm |
| Nazwa | Stołowa tabela aplikatorów |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 50 mm/1.9 '' |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zużycie energii | 2,5 kW |
| Nazwa produktu | Płaski aplikator winylowy |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Stan | NOWY |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |