| نوع محصول | دستگاه اعمال کننده تخت |
|---|---|
| اندازه LAM | 1325/1630mm |
| ضخامت حداکثر لام | 50 میلی متر |
| سرعت قابل تنظیم | بله |
| سیستم خلاء | بله |
| نام | میز برنامه تخت |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه اعمال کننده تخت |
| سیستم غلتکی | سیستم دو غلتکی |
| منبع تغذیه | 220 ولت/50 هرتز |
| ارتفاع قابل تنظیم | بله |
| نوع محصول | جدول کاربردی مسطح |
|---|---|
| ارتفاع قابل تنظیم | بله |
| محدوده ارتفاع | 28 اینچ - 40 اینچ |
| مناسب برای | صنایع تابلوسازی و طراحی گرافیک |
| رنگ | سیاه و خاکستری |
| نام | جدول کاربردی مسطح |
|---|---|
| ضخامت حداکثر لام | 50 میلی متر |
| رنگ | سیاه و خاکستری |
| گارانتی | 1 سال |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632mm |
| مدل | جدول کاربردی مسطح |
|---|---|
| اندازه | 120 سانتی متر x 240cm |
| وزن | 150 کیلوگرم |
| مصرف برق | 500W |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
| نام | دستگاه اعمال کننده تخت |
|---|---|
| گواهی | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| وضعیت | جدید |
| حداکثر عرض رسانه | حداکثر 64 اینچ |
| نام | دستگاه اعمال کننده تخت |
|---|---|
| ضخامت حداکثر لام | 50 میلی متر |
| غلتک | سیلیکون |
| محدوده دما | 0-60 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | 220 ولت |
| نام | دستگاه اپلیکاتور وینیل |
|---|---|
| مدل | جدول کاربردی |
| نوع محصول | جدول اپلیکیتور تخت MF-B4 |
| اندازه | 1300 میلی متر x 2500mm |
| محدوده ارتفاع | 750 میلی متر - 1000 میلی متر |
| نام | جدول کاربردی مسطح |
|---|---|
| ضخامت حداکثر لام | 50mm/1.9 '' |
| ارتفاع قابل تنظیم | بله |
| گارانتی | 1 سال |
| مصرف برق | 2.5 کیلو وات |
| نام محصول | اپلیکاتور وینیل تخت |
|---|---|
| گواهی | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| وضعیت | جدید |
| بالا و پایین | پنوماتیک |