| Producttype | Flatbed applicator |
|---|---|
| Lam -maat | 1325/1630mm |
| Max lam dikte | 50 mm |
| Verstelbare snelheid | Ja |
| Vacuümsysteem | Ja |
| Naam | Flatbed-toepassingstabel |
|---|---|
| Producttype | Flatbed applicator |
| Rolsysteem | Dubbel rolsysteem |
| Voeding | 220V/50Hz |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Producttype | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Hoogtebereik | 28 inch - 40 inch |
| Geschikt voor | Industrieën voor het maken van borden en grafisch ontwerp |
| Kleur | zwart en grijs |
| Naam | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Max lam dikte | 50 mm |
| Kleur | zwart en grijs |
| Garantie | 1 jaar |
| Lam -maat | 1325/1630/1632mm |
| Model | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Maat | 120 cm x 240 cm |
| Gewicht | 150 kg |
| Stroomverbruik | 500W |
| Voeding | 110V/220V |
| Naam | Flatbed applicator |
|---|---|
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Maximale mediabreedte | Tot 64 inch |
| Naam | Flatbed applicator |
|---|---|
| Max lam dikte | 50 mm |
| Rol | Silicium |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Voeding | 220V |
| Naam | Vinylapplicatormachine |
|---|---|
| Model | Applicatietabel |
| Producttype | MF-B4 Flatbed Applicator Tafel |
| Maat | 1300 mm x 2500 mm |
| Hoogtebereik | 750 mm - 1000 mm |
| Naam | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Max lam dikte | 50 mm/1.9 '' |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroomverbruik | 2,5 kW |
| Productnaam | Flatbed-vinylapplicator |
|---|---|
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Boven en beneden | Pneumatisch |