| Productnaam | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Producttype | Flatbed applicator |
| Product_color | Zilver en zwart |
| Product_compatibiliteit | Compatibel met diverse media en materialen |
| Product_aanvullende_info | Aangepaste maten en kleuren beschikbaar op aanvraag |
| Type | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
| Hoogtebereik | 800 mm - 1200 mm |
| Voeding | 220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Flatbed applicator |
|---|---|
| Maximale media -lengte | 2400 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Applicatie | Grafische en vinyltoepassing |
| Diameter van de rol | 120 mm |
| Productnaam | Applicator met plat bed |
|---|---|
| Product_garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Product_Applications | Vinylafbeeldingen, raamfilm, lijmvinyl, bannermateriaal |
| product_features | Verstelbare hoogte, verwijderbare rollen, vergrendelingscasters |
| Product_accessoires | SHERGEEE, TOEPASSING TAPPE, SNEUWSMIDDEL |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 5 ° C tot 40 ° C |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Luchtbelvrije applicator |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Model | Applicatietabel |
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Type | Flatbed applicator |
|---|---|
| snelheid | Verstelbaar |
| Lamineermogelijkheden | Ja |
| Verwarmingsmogelijkheden | Ja |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Naam | Bubble Free Pro-applicator |
|---|---|
| Geschikt voor | Grote afdrukindustrie |
| Kleur | Zilver |
| Gebruik | Grafische toepassing, vinylverpakking, lamineren |
| Model | Applicatietabel |
| Naam | Tekenapplicator |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Maat | 1300x2500mm |
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Naam | Teken de toepassingstabel |
|---|---|
| Model | Applicatietabel |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 150 kg |
| Maximaal laadvermogen | 500 kg |