| Όνομα_προϊόντος | Πίνακας εφαρμογής επίπεδου |
|---|---|
| Product_Type | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
| Product_color | Ασημένιο και μαύρο |
| Προϊόν_συμβατότητα | Συμβατό με διάφορα μέσα και υλικά |
| Product_Additional_Info | Προσαρμοσμένα μεγέθη και χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Τύπος | Πίνακας εφαρμογής επίπεδου |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kw |
| Πεδίο ύψους | 800mm - 1200mm |
| Τροφοδοτικό | 220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος μέσων | 2400mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή γραφικών και βινυλίου |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 120mm |
| Όνομα_προϊόντος | Εφαρμογή επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Προϊόν_Εφαρμογές | Vinyl Graphics, φιλμ παραθύρων, συγκολλητικό βινύλιο, υλικό banner |
| χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος, αφαιρούμενες κυλίνδρους, ακτίνες κλειδώματος |
| Προϊόν_Συσκευάσματα | Squeegee, ταινία εφαρμογής, μαχαίρι κοπής |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
|---|---|
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 5 ° C έως 40 ° C |
| Εγγύηση προϊόντων | 1 Χρόνος Περιορισμένη Εγγύηση |
| Κατάσταση | Νέος |
| Όνομα | Εφαρμογή χωρίς φυσαλίδες |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μοντέλο | Εφαρμοστής |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης | Ναί |
| Δυνατότητα θέρμανσης | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Όνομα | Bubble Free Pro Applicator |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Βιομηχανία εκτύπωσης μεγάλου μεγέθους |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χρήση | Γραφική εφαρμογή, περιτύλιγμα βινυλίου, πλαστικοποίηση |
| Μοντέλο | Εφαρμοστής |
| Όνομα | Εφαρμογή υπογραφής |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος | 1300x2500mm |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Όνομα | Πίνακας αιτήσεων υπογραφής |
|---|---|
| Μοντέλο | Εφαρμοστής |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 150 κιλά |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 500 κιλά |