| Ürün_adı | Düz yataklı aplikatör masası |
|---|---|
| Ürün_type | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
| Ürün_color | Gümüş ve Siyah |
| Ürün uyumluluğu | Çeşitli medya ve malzemelerle uyumlu |
| Product_Additional_Info | Talep üzerine özel boyut ve renkler mevcuttur |
| Tip | Düz yataklı aplikatör masası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1,5 kW |
| Yükseklik menzili | 800mm - 1200mm |
| Güç Kaynağı | 220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| Maksimum medya uzunluğu | 2400mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Grafik ve vinil uygulaması |
| Silindir çapı | 120mm |
| Ürün_adı | Düz Yataklı Aplikatör |
|---|---|
| Ürün garantisi | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Ürün_Uygulamalar | Vinil grafikler, pencere filmi, yapışkan vinil, banner malzeme |
| ürün_özellikleri | Ayarlanabilir yükseklik, çıkarılabilir silindirler, kilitleme tekerlekleri |
| Ürün_accessories | Squegee, uygulama bandı, kesme bıçağı |
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
|---|---|
| Rulo | Silikon |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 5 ° C ila 40 ° C |
| Ürün Garantisi | 1 Yıllık Sınırlı Garanti |
| Durum | Yeni |
| İsim | Kabarcıksız Aplikatör |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Modeli | Aplikatör tablosu |
| Sertifika | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| hız | Ayarlanabilir |
| Laminasyon Yeteneği | Evet |
| Isıtma Yeteneği | Evet |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| İsim | Kabarcıksız Pro Aplikatör |
|---|---|
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı endüstrisi |
| Renk | Gümüş |
| Kullanım | Grafik uygulama, vinil sarma, laminasyon |
| Modeli | Aplikatör tablosu |
| İsim | İmza Aplikatörü |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Boyut | 1300x2500mm |
| Sertifika | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| İsim | İmza Başvuru Tablosu |
|---|---|
| Modeli | Aplikatör tablosu |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 150kg |
| Maksimum yük kapasitesi | 500kg |