| Όνομα | Πλαστικοποιητής επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
| Τύπος προϊόντος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι κύλινδροι, έλεγχος πίεσης και έλεγχος ταχύτητας |
| Εγγύηση προϊόντων | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Όνομα | Ζεστό και κρύο πλαστόμιο |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Διάμετρος στρώσης | 1325/1630/1632 |
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Ρύθμιση πίεσης κυλίνδρου | Πνευματικός |
| Όνομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης πινακίδων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης | 1600mm |
| Διαστάσεις | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Όνομα | Γραφικοί Πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Μέγεθος LAM | 1325/1630mm |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Επιλογή θέρμανσης | Ναί |
| Εφαρμογή | Flatbed Laminator για επιγραφή και γραφικό |
| ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Όνομα | Τραπέζι πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 1600x3000mm |
| Χρώμα | Γκρι και λευκό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Τύπος προϊόντος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630mm |
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Ρυθμιζόμενη ταχύτητα | Ναί |
| Σύστημα κενού | Ναί |