| Όνομα_προϊόντος | Τεχνητήρα XY |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Εφαρμογή | Κόψιμο και Τρίψιμο |
| Ακρίβεια | ± 0,5mm |
| Υποστηριζόμενα υλικά | Χαρτί, βινύλιο, χαρτόνι, λεπτό πλαστικό |
| Όνομα | Τεχνητήρα XY |
|---|---|
| Τύπος λεπίδας | διπλής ακμής |
| Ακρίβεια | ± 0,5mm |
| Υλικό λεπίδας | Διπλές αυτοακονιζόμενες κυκλικές λεπίδες |
| Μέγιστη ταχύτητα κοπής | 12μ/λεπτό |
| Όνομα | Τεχνητήρα XY |
|---|---|
| Τύπος | XY Cutters Trimmers |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | 1 XY Cutter, 5 Blades αντικατάστασης |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Τεχνητήρα XY |
|---|---|
| Μοντέλο | Κόπτης |
| Τύπος | Μηχανή κοπής |
| Χειριστήριο | Μαύρος |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | 1 XY Cutter, 5 Blades αντικατάστασης |
| Μοντέλο | MF1700-XY |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα κοπής | 12μ/λεπτό |
| Ακρίβεια | ± 0,5mm |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | 1 XY Cutter, 5 Blades αντικατάστασης |
| αυτοκινητο σταση | Ναί |
| Όνομα_προϊόντος | Τεχνητήρα XY |
|---|---|
| Πακέτο_περιλαμβάνει | 1 XY Cutter, 5 Blades αντικατάστασης |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Εφαρμογή | Κόψιμο και Τρίψιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα | XY Plotter Cutter |
|---|---|
| Χειριστήριο | Μαύρος |
| Μέγιστο πλάτος κοπής | 1620mm |
| Τύπος | Τεχνητήρα XY |
| αυτοκινητο σταση | Ναί |
| Επενδύσεις | Ναί |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Πίνακας Ελέγχου | Εμπρός και Πίσω |
| Τροφοδοτικό | 110-240V, 50/60Hz |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |