| Ürün_Adı | XY kesicisi |
|---|---|
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Başvuru | Kesme ve Düzeltme |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Desteklenen materyaller | Kağıt, Vinil, Karton, İnce Plastik |
| İsim | XY kesicisi |
|---|---|
| Bıçak tipi | Çift kenarlı |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Bıçak malzemesi | Çift Kendiliğinden Bilenen Dairesel Bıçaklar |
| Maksimum kesme hızı | 12m/dak |
| İsim | XY kesicisi |
|---|---|
| Tip | XY Kesiciler Düzelticiler |
| Paket içerir | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | XY kesicisi |
|---|---|
| Modeli | Kesici |
| Tip | Kesme makinesi |
| Alet | Siyah |
| Paket İçeriği | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| Modeli | MF1700-XY |
|---|---|
| Maksimum kesme hızı | 12m/dak |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Paket İçeriği | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| otomatik dur | Evet |
| Ürün_adı | XY kesicisi |
|---|---|
| Paket_İçerikleri | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Uygulama | Kesme ve Düzeltme |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa/karton |
| İsim | XY Plotter Kesici |
|---|---|
| Alet | Siyah |
| Maksimum kesme genişliği | 1620mm |
| Tip | XY kesicisi |
| otomatik dur | Evet |
| Sıcak laminatör | Evet |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Kontrol Paneli | Ön ve Arka |
| Güç kaynağı | 110-240V, 50/60Hz |
| Isınma süresi | 3-5 dakika |