| Productnaam | XY snijder |
|---|---|
| Kleur | Zilver en zwart |
| Sollicitatie | Snijden en snoeien |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5 mm |
| Ondersteunde materialen | Papier, vinyl, karton, dun plastic |
| Naam | XY snijder |
|---|---|
| Mestype | met twee kanten |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5 mm |
| Mesmateriaal | Dubbele zelfslijpende cirkelvormige messen |
| Max snijsnelheid | 12 m/min |
| Naam | XY snijder |
|---|---|
| Type | XY-snijders Trimmers |
| Pakket omvat | 1 xy snijder, 5 vervangende messen |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | XY snijder |
|---|---|
| Model | Snijder |
| Type | Snijmachine |
| Omgaan met kleur | Zwart |
| Pakketinhoud | 1 xy snijder, 5 vervangende messen |
| Model | MF1700-XY |
|---|---|
| Max snijsnelheid | 12 m/min |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5 mm |
| Pakketinhoud | 1 xy snijder, 5 vervangende messen |
| automatische stop | Ja |
| Productnaam | XY snijder |
|---|---|
| Package_Includes | 1 xy snijder, 5 vervangende messen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Applicatie | Snijden en snoeien |
| Verpakking Details | houten kast/doos |
| Naam | XY-plottersnijder |
|---|---|
| Omgaan met kleur | Zwart |
| Maximale snijbreedte | 1620mm |
| Type | XY snijder |
| automatische stop | Ja |
| Warm lamineren | Ja |
|---|---|
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Configuratiescherm | Voor en achter |
| Voeding | 110-240 V, 50/60 Hz |
| Opwarmtijd | 3-5 minuten |