| İsim | Pnömatik Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Isıtma Yöntemi | Kızılötesi |
| İsim | Manuel Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Özellikler | Ayarlanabilir silindir basıncı, kullanımı kolay |
| Kullanım | Belgelerin, fotoğrafların, posterlerin, sanat eserlerinin vb. laminasyonu. |
| Tip | Manuel |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | laminasyon makinesi |
|---|---|
| Başvuru | laminasyon |
| Kontrol türü | dijital kontrol paneli |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| laminasyon sıcaklığı | 0-120°C |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Modeli | MEFU1700-B5 |
| Güç Kaynağı | Manuel |
| Otomatik Kapanma | HAYIR |
| Isınma zamanı | 3~5dk |
| İsim | Soğuk Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Manuel |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | Manuel Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Kullanım | laminasyon |
| Tip | Manuel |
| Sertifika | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Durum | YENİ |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Maksimum lam kalınlığı | 28 mm |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Koşma | Manuel |
| Isıtma | Hiçbiri |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Manuel Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Isıtma | Hiçbiri |
| Tip | manuel laminasyon makinesi |
| Maksimum lam kalınlığı | 28 mm |